VÝVOJ, VÝROBA A PRODEJ SAMOLEPICÍCH A OBALOVÝCH MATERIÁLŮ

Balící pásky potištěné

Balící pásky potištěné
Balící pásky potištěné

Lepicí pásky s potiskem jsou určeny k uzavírání papírových kartonů, krabic a jiných přepravních obalů. Současně usnadňují identifikaci zboží, slouží jako zabezpečovací prvek i jako forma levné, ale přitom velmi efektivní reklamy. Potištěné lepicí pásky jsou výborným zdrojem informací, jako jsou název a logo společnosti, webové stránky a kontaktní údaje. Grafický návrh na potištěnou pásku si můžete vytvořit sami, nebo Vám s ním rádi pomůžeme.

Potisk pásek realizujeme metodou horního tisku (BP), která umožňuje flexibilní a rychlou výrobu, včetně malého množství kusů v  zakázce (již od jednoho kartonu = 36 ks/ standardní rozměr)

Díky moderní technologii a dlouholetým zkušenostem dosahujeme výsledků vysoké kvality včetně složitějších soutisků, přetisků a náročnějších rastrových řešení (stínování apod.)

Samozřejmostí je tzv. celoplošný tisk (100% vybarvení podkladové plochy bez nepotištěných linií v okrajích a mezer po tiskovém kroku). Tímto způsobem jsme schopni vytvořit v podstatě jakýkoli barevný odstín podkladu, dle požadavku zákazníka a vzorníku Pantone C.

Parametry výrobku:

Možnosti tisku:
max. 3 barvy (plus barva podkladu)
Nosič:
BOPP 28 (32) mic
Lepidlo:
akrylát (hotmelt)
Standardní rozměr:
50mm x 66m
  • Dle požadavků zákazníka vyrábíme také potištěné pásky atypických šířek od 5 do 19 mm (maximální délka návinu 100 m) nebo v šířkách 25, 38, 75 a 150 mm (maximální délka návinu 990 m)
  • U výrobků v šířkách 5 až 25 mm je použita pokročilá technologie řezání, čímž je dosaženo velmi kvalitního, rovného a čistého řezu. Možnost bočních rozjezdových odchylek je tak eliminována prakticky na nulu.
  • Neváhejte nás kontaktovat, cenovou nabídku na pásku s potiskem vytvoříme obratem, grafiku Vám zpracujeme nejpozději do 24 hodin, vzorek zdarma můžete mít do druhého dne!