VÝVOJ, VÝROBA A PRODEJ SAMOLEPICÍCH A OBALOVÝCH MATERIÁLŮ

zpět

Výstražné pruhy

Výstražné pruhy

Samolepící výstražné pruhy slouží k označení míst, součástí a předmětů, které zvyšují riziko vzniku úrazu nebo jiného nebezpečí. Jsou využitelné pro bezpečnostní označení hran schodů, sloupů, ramp, prahů, součástí strojů ve výrobních a skladovacích provozech a všude tam, kde to vyžadují požadavky na bezpečnost práce. Velkou výhodou je rychlá a levná aplikace, oproti užití nátěrů nebo nástřiků.

Parametry výrobku:

Nosič:
BOPP 28 (32) mic
Lepidlo:
akrylát (hotmelt)
Standardní rozměr:
50mm x 66m
  • Dle požadavků zákazníka vyrábíme také výstražné pruhy atypických šířek od 5 do 19 mm (maximální délka návinu 100 m) nebo v šířkách 25, 38, 75 a 150 mm (maximální délka návinu 990 m)
  • U výrobků v šířkách 5 až 25 mm je použita pokročilá technologie řezání, čímž je dosaženo velmi kvalitního, rovného a čistého řezu. Možnost bočních rozjezdových odchylek je tak eliminována prakticky na nulu.
  • Samolepící výstražné pruhy jsou standardně vyráběny v žluto-černém, případně červeno-bílém barevném provedení. Alternativně lze však zvolit libovolnou barevnou kombinaci, dle přání zákazníka.
  • Výstražné pruhy vyrábíme v provedení levého i pravého stoupání (na pravoúhlých hranách tak lze vytvářet tzv. "smrčkový efekt")